www.kmitazabierzow.pl - Praca
Strona domowa
Kobiety Mężczyźni Dzieci Technologie Urlop
Praca Dom i mieszkania Biura i usługi dla firm Produkacja i wytwarzanie Rozrywka i kultura
Hotele i restauracje Wyposażenie wnętrz
Twoja strona tutaj?
Studio fotograficzne
Strona: https: Potrzebne jest Wam profesjonalne studio fotograficzne, dzięki któremu w odpowiednio wyposażonych przestrzeniach będziecie mogli stworzyć sesje zdjęciowe. Nasz wynajem to atrakcyjne ceny, za sprawą których będziecie mogli także zmniejszyć koszty, w związku z tworzeniem kadrów. Nasz obiekt zlokalizowany jest w Poznaniu, gdzie zapewniony został Wam łatwy i szybki dojazd z najważniejszych punktów miasta. Nasza oferta to idealne miejsce także na stworzenie spotu reklamowego dla Waszej firmy. Zapraszamy! Tagi:
profesjonalne, pomieszczenie, do, fotografii, studio fotograficzne
książki dla dzieci
Strona: https: W naszym sklepie znajdziesz literaturę o różnorodnej tematyce. Oferujemy książki dla dzieci - te edukacyjne, np. o pochodzeniu człowieka, ale też te przedstawiające opowieści ze świata magii. Mamy m.in. spory zbiór baśni, również tych klasycznych, takich jak \"Jaś i Małgosia\" czy \"Kot w butach\". Co więcej, znajdziesz u nas komiksy z ulubionymi bohaterami najmłodszych. Tagi:
literatura, dla, najmłodszych, książki dla dzieci
Pasierb
Strona: https: Książka \"Ksiądz Janusz Pasierb - szkic do portretu\" przybliża nam postać człowieka wielu talentów i pasji, który, mimo wieku, zachował młodzieńczy wigor. Lektura zawiera krótki opis życia kleryka jak i spis wydarzeń upamiętniający jego osobę. Znajdziemy tam również listę stworzonych wierszy, książek i artykułów na jego temat. Tagi:
wyjątkowe, powołanie, pasierb
© 2022 www.kmitazabierzow.pl